صفحه اصلی > اخبار > محتوای
گوشی های بی سیم گذشته زندگی
Jun 28, 2017

گوشی های بی سیم گذشته زندگی

در واقع، گوشی های بی سیم چیزهای جدیدی نیستند، تولید کنندگان بین المللی نیز در محصولات اولیه گوشی های بی سیم راه اندازی شده است، پس فناوری های حامل بی سیم بالغ نیست، گوشی های بی سیم برای استفاده دشوار است و گران است.

برخی از استفاده های اولیه از دوستان هدفون بی سیم هنوز در سایه است، بنابراین گوشی های بی سیم در تضاد با اجتناب ناپذیر است. با این حال، توسعه فیزیکی همیشه، گوشی های بی سیم فعلی کاملا بالغ شده است و 100 یوان صرف می کنند یا شما می توانید یک فن آوری 2.4G با استفاده از محصولات بی سیم گوشی، خریداری راحتی، عملکرد با کیفیت صدا یا کار کلی، با همان بخش قیمت از تفاوت هدست سیمی شده است بسیار کوچک است، بدون توجه به آنچه، ما به نظر می رسد هیچ دلیلی برای رد کردن گوشی های بی سیم.

در حال حاضر قیمت محصولات اصلی گوشی های بی سیم قیمت 100 یوان به قیمت 500 یوان است، اما چند هزار دلار یا بیشتر محصولات وجود دارد. به هزار دلار در بالای محصول، بسیاری از گوشی های بی سیم دارای عملکرد بی سیم بی سیم، نام تجاری و محصول هستند که بسیاری از کاستی ها نمی توانند اشاره کنند که این نوع گوشی های بی سیم چیزی بسیار لذت بخش است. با این حال، گوشی های بی سیم 100 درجه قادر به پاسخگویی به نیازهای 80 درصد کاربران هستند، اگر لازم نباشد، نیازی به بررسی گوشی های بی سیم با قیمت بالا ندارند.