صفحه اصلی > اخبار > محتوای
گوشی های بی سیم برای راحتی
Oct 19, 2017

هدست برای لوازم جانبی عاشقان دیجیتال ضروری است، و اغلب این خط باعث مشکلاتی شده است، چرا که هدست بیسیم را امتحان نکنید. هدست بیسیم بزرگترین ویژگی «بی سیم» است، از طریق حالت حامل بی سیم و منبع متصل به استفاده از راحت تر، کاربران مجبور نیستند به چنگال سیم، در محدوده مشخصی از فعالیت های آزاد، چسبیده باشند.

هدست بی سیم را بیاموزید

هدست بیسیم برای راحتی و سلامتی

هدست بی سیم و هدست سیمی نسبت به کیفیت صدا بسیار متفاوت نیست، راحت تر بی سیم، عمدتا در وسط خط با رادیو به جای آن، از خروجی صوتی کامپیوتر به فرستنده، و سپس توسط فرستنده از طریق رادیو فرستاده شده به پایان دریافت هدست، پایان دریافت همان معادل رادیو است.

هدست بیسیم برای راحتی و سلامتی

نسبت به هدست سیمی، بزرگترین ویژگی هدست بی سیم، بی سیم است، از طریق حالت حامل بی سیم و منبع متصل به استفاده راحت تر، کاربران مجبور نیستند در محدوده خاص از فعالیت های آزاد؛ بعضی از هدفون های بی سیم نیز میکروفون را ساخته اند، حتی زمانی که انجام کارهای خانه نیز می تواند چت صوتی، دامنه آن و استفاده از راحتی هدست سیمی را نمی توان مقایسه کرد.

کیفیت صدای هدست بیسیم بد نیست

با این حال، بسیاری از دوستان من در هدست بی سیم دلسرد شده اند، سر و صدای هدست بی سیم شک و تردید است، این ترس غیر منطقی نیست، اما لازم نیست، و در حال حاضر فن آوری بالغ است، قادر به کامل کیفیت صدای هدست بی سیم را کاملا تضمین کرد. اولین فردی که خرچنگ ها را می خورند، خرچنگ های خوشمزه را ثابت کرده اند ... بعد، نویسنده برخی از دانش های مربوط به هدفون های بی سیم را در بر داشت، ارزش درک آن است.

تاریخچه توسعه هدست بیسیم

در حقیقت هدست بیسیم چیزهای جدیدی نیست، Sennheiser و AKG و دیگر تولید کنندگان بین المللی نیز در محصولات اولیه هدست بیسیم راهاندازی شده است، پس فناوری حامل بیسیم بالغ نیست، هدست بیسیم برای استفاده دشوار است و گران قیمت

برخی از استفاده های اولیه از دوستان هدست بی سیم هنوز در سایه است، بنابراین هدست بی سیم در معرض اجتناب ناپذیر است. با این حال، توسعه فیزیکی همیشه است، هدست بی سیم فعلی کاملا بالغ شده است و 100 یوان صرف می شود یا شما می توانید یک فن آوری 2.4G با استفاده از محصولات هدست بی سیم، صرفه جویی در مصرف آن، عملکرد با کیفیت صدا یا کار کلی، با همان قیمت بخش تفاوت هدست سیمی شده است بسیار کوچک است، بدون توجه به آنچه، ما به نظر می رسد هیچ دلیلی برای رد هدست بی سیم.

در حال حاضر قیمت محصولات هدست بی سیم اصلی 100 یوان است که به قیمت 500 یوان قیمت دارد اما هزار دلار بالاتر از محصول است. به هزار دلار در بالای محصول، اکثر هدست بی سیم عملکرد تابع بی سیم، نام تجاری و محصول است که بسیاری از معایب نیست که می تواند اشاره کرد که با این نوع هدست بی سیم یک چیز بسیار لذت بخش است. با این حال، صدای بیسیم هدست در سطح یوان قادر به پاسخگویی به نیازهای 80 درصد از کاربران است، اگر لازم نیست، بدون نیاز به حدس بالا هدست بی سیم.

ویژگی های خاص هدست بی سیم

کانال قابل تنظیم است

ما قبلا ذکر شد، استفاده از هدفون های بی سیم، بهبود کیفیت نقش زندگی است که به علت ماهیت پیشرفته تصمیم گیری هدست بیسیم است. از نوع اصلی هدست هدست بی سیم اصلی، یک عملکرد مشخص خاص هستند. به عنوان مثال، تعادل کانال سمت چپ و راست قابل تنظیم است، این ویژگی در Sennheiser RS180، RS220 و دیگر هدست بیسیم بالا ظاهر می شود: اگر شما منبع، نارسایی کانال منبع صدا، شما می توانید به صورت جداگانه تنظیم هر صدا اندازه از حجم مسیر، به طوری که برای رسیدن به یک اثر رضایت بخش قدردانی.

گفتگوی صوتی

علاوه بر این، صدای هدست بی سیم با کامپیوتر شخصی، با استفاده از 2.4G به عنوان هدست بی سیم هدست بی سیم، اکثریت وسیع از عملکرد میکروفون بی سیم یکپارچه، کاربر می تواند به آسانی میکروفون بی سیم را برای چت صوتی باز کند، این تجربه کاربر بسیار بهتر از هدفون های معمولی سیمی. با این حال، لازم به ذکر است که پس از شروع میکروفون بی سیم، کل پهنای باند انتقال دهنده های 2.4G بی سیم را می گیرد، اثر نهایی تأثیر عملکرد کیفیت صدا است و این اثر برای شنیدن واضح است. اما من فکر می کنم، برای چت صوتی، این اثر به نظر نمی رسد توضیح آنچه.