صفحه اصلی > اخبار > محتوای
رده بندی و خرید گوشی های بی سیم
Sep 12, 2017

هدست بی سیم با بسیار راحت، اما طیف گسترده ای، شما می توانید روشن، هدست بی سیم را تشخیص دهید - از خط با آنچه که استفاده نمی کنید؟

هدست بی سیم هسته ای از این کار است برای مقابله با سیگنال های صوتی، و صوتی می تواند راه بی سیم در صوتی و هدفون بین انتقال است. در میان آنها، کارهای هدست بی سیم را می توان به دو روش آنالوگ و دیجیتال تقسیم کرد. حالت شبیه سازی اصلی FM، مادون قرمز و غیره است. در حالی که راه اصلی دیجیتال این است که ما در سال های اخیر مشترک، 2.4G و بلوتوث دو راه است.

هدست بیسیم فلش FM - قیمت ورودی پایین است، پهنای باند کم برای آسیب پذیری به دخالت

فن آوری FM به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد، قیمت محصول نسبتا کم است، اما از کار کامل دوبلکس پشتیبانی نمی کند

در گذشته، ما نه تنها به طور گسترده ای در برنامه های رادیویی از طریق فن آوری بی سیم FM مبدل استفاده می شود، بلکه به تدریج در برخی از استفاده شخصی از محصولات هدست بی سیم ظاهر شد. این هدست های بی سیم مبتنی بر FM را می توان برای رادیو FM استفاده کرد، علاوه بر اینکه برای انتقال سیگنال های صوتی استفاده می شود. علاوه بر این، با محبوبیت فن آوری FM و محتوای فنی از کاهش، بازار هدف مشترک FM بی سیم معمولی در حال حاضر عمدتا ارزان تر، حتی تا زمانی که قیمت کمتر از 100 یوان. فقط بخشی از محصولات برند فردی، هنوز هم در صدها هزار نفر از سطح بالا قیمت.

به طور گسترده ای معتقد است که پهنای باند فن آوری FM باریک است، حساس به دخالت، اما هنوز استفاده فردی از فن آوری FM، قیمت هدست بی سیم بالاتر

علاوه بر این، کمبود فن آوری FM نیز بسیار برجسته است، محرمانه بودن قوی نیست، آسیب پذیری به اثرات مداخله و فرکانس، پهنای باند انتقال است باریک، کیفیت ضعیف صدا و دیگر ویژگی های محدود شده FM هدست بی سیم است. و از تمام کارهای دوگانه فن آوری FM پشتیبانی نمی کند، مشکل تر شدن آن در رایانه، شبکه ای از محصولات هدست بی سیم مورد نیاز است.

هدست بلوتوث آنالوگ مادون قرمز - قیمت ورود بالا است، نیاز به یک دستورالعمل وجود دارد

پهنای باند فن آوری مادون قرمز بالا است، اما هدایت وجود دارد، نمی تواند نفوذ به مانع

نسبت به تکنولوژی FM، تکنولوژی آنالوگ دیگر تکنولوژی انتقال بی سیم مادون قرمز در انتقال سیگنال و کیفیت صدا عملکرد خوبی دارد و انتقال بی سیم مادون قرمز توسط امواج الکترومغناطیسی تحت تاثیر قرار نخواهد گرفت. با این حال، چنین انتقال با کیفیت بالا باید بر اساس قدرت انتقال کافی و بهترین منطقه قابل قبول به عنوان پایه باشد. فناوری انتقال بی سیم مادون قرمز به نیازهای واقعی محیط نسبتا بالا است. در حال حاضر در بازار با استفاده از فن آوری بی سیم مادون قرمز زیادی هدفون نیست، قیمت به طور کلی بیش از 100 یوان است.

هدست بی سیم مادون قرمز کمتر، قیمت بالاتر است

علاوه بر این، چرا که محیط نور و نور هنوز هم کیفیت انتقال مادون قرمز را تا حد زیادی کاهش می دهد و انتقال مادون قرمز نمی تواند به مانع نفوذ کند، فاصله انتقال کوتاه است، نمی تواند دوبلکس کار کند، بنابراین فناوری بی سیم مادون قرمز نمی تواند به عنوان محصول هدست . این به شدت استفاده از هدست بی سیم مادون قرمز را محدود می کند.

بلوتوث هدست بلوتوث دیجیتال - قیمت نسبتا بالا است، عملکرد فراوان است

هدست بلوتوث مونوال برای تماس های تلفن همراه به خوبی شناخته شده است

در حال حاضر، استفاده از تکنولوژی بی سیم دیجیتال اساسا بر کمبودهای تکنولوژی بیسیم آنالوگ غلبه می کند، کارایی دوطرفه، قابلیت ضد تداخل، کیفیت صدا کم و نقایص دیگر نیست. کدام تکنولوژی بلوتوث برای هدست بلوتوث بیشتر شناخته شده است. از آنجا که بلوتوث یک سیستم است که شامل بسیاری از جهت برنامه کاربردی است، علاوه بر انتقال سیگنال صوتی، بلکه همچنین بسیاری از جنبه های دیگر برنامه را در نظر می گیرد، بنابراین بسیاری از محصولات الکترونیکی فعلی به ماژول بلوتوث اضافه خواهند شد تا برنامه بلوتوث را گسترش دهد .

کاربرد Bluetooth بلوتوث، اما برای ملاحظات سازگاری، استفاده از پهنای باند بلوتوث زیاد نیست

با این حال، به منظور اطمینان از صحت کار قرارداد، بلوتوث نیاز به بخش قابل توجهی از پهنای باند مورد استفاده برای حفظ سازگاری سیستم کلی، و نسبتا، پهنای باند انتقال سیگنال های صوتی به طور کامل محافظت می شود. با این حال، با مشخصات بیشتری مانند 2.0 + EDR، 2.1 + EDR یا هنوز محبوب نسخه 3.0 مشخصات به تدریج اتخاذ شده است، پهنای باند صوتی هدست بلوتوث و عملکرد نیز به تدریج افزایش یافته است. البته، عملکرد بالاتر از مشخصات بهتر، به طور طبیعی گران تر خواهد بود. اکثر بازار به هدست مونو بلوتوث و هدست استریو بلوتوث تقسیم شده است. مونو کلی نسبتا ارزان است، فقط از تماس استفاده کنید، و استریو می تواند از طریق بلوتوث برای گوش دادن به موسیقی با کیفیت بهتر، قیمت بالاتر باشد. ما باید هنگام خرید بخریم.