صفحه اصلی > اخبار > محتوای
با توجه به کلید عملیاتی، گوشی های بلوتوث سیمی در وسط خط نصب می شوند
Oct 23, 2017

بسیاری از کسب و کار در ارتقاء محصولات گوشی های بلوتوث همیشه اشاره کرد که گوشی های سیم کنترل، بسیار حرفه ای برای بسیاری از مصرف کنندگان، به سادگی نمی دانند سیم است، اما همچنین نمی دانند که گوشی برخی از مزایا و معایب، زیر ، کارکنان فنی شما را تحت علم این دانش قرار می دهد. گوشی های بلوتوث سیمی یک گوشی است که دسترسی به دستگاه را بر روی گوشی های بلوتوث کنترل می کند. مانند کنترل عملکرد دستگاه تعویض دستگاه پخش موسیقی از راه دور، پخش و عملکرد مکث، عملکرد تنظیم اندازه حجم.

گوشی های بلوتوث سیمی براساس دکمه عملکرد در وسط خط نصب می شوند، بنابراین همچنین به عنوان هدست بلوتوث کنترل مرکزی نامیده می شود. (رابط صوتی، رابط USB، و غیره)، اساسا از اتصال چهار سیم استفاده می کنند که "GND مشترک حلقه" گوش های اطراف کانال، گوشی، میکروفون، کنترل خروجی از حلقه مشترک است، این اصل مطمئنا است.

اصل سیم سیمی کنترل سیم

مزایای استفاده از گوشی های بلوتوثی کنترل شده کنترل راحت تر است، در مقایسه با برخی از دکمه های طراحی شده در گوشی های مبتنی بر گوشی، شما می توانید از دکمه اشتباه اجتناب کنید. معایب گوشی های بلوتوث سیم کشی است، زیرا سیم اغلب با بدن اغلب با بدن ارتباط می یابد و به راحتی اثر استتوسکوپ را ایجاد می کند، کیفیت صدا گوشی تاثیر می گذارد، برای جلوگیری از این پدیده، بسیاری از تولید کنندگان از طریق استفاده از کلیپ مخصوص برای حل این مشکل.