صفحه اصلی > اخبار > محتوای
راه های استفاده از گوشی های بلوتوث چه هستند؟
Oct 30, 2017

امروزه گوشی های بلوتوث به یک تلفن همراه تبدیل شده اند و دیگر دستگاه های تلفن همراه تجهیزات جانبی بسیار مهمی هستند، بیشتر و بیشتر مردم در زندگی روزمره بیشتر مایل به استفاده از بلوتوث برای تماس و سرگرمی هستند، طراحان نیز با توجه به عادات پوشیدن مصرف کننده، پس از حلق آویز در نوع گوش، سر پوش نوع مختلف از گوشی های بلوتوث.

نوع گوشی بلوتوثی

مزایا: از آنجا که هیچ طراحی پیچ حفره ای، اکثر این هدفون ها نسبتا کوچک و آسان هستند، در توسعه کم هزینه و همچنین قیمت نسبی پایین، هدفون ها به طور کلی ارزان هستند، مناسب برای مصرف انبوه، قبلا محصولات اصلی مصرف کننده در بازار.

معایب: این ساختار باز است، که منجر به پدیده فراگیر نشت صدا در هدفون می شود. و طراحی اثر صدا باز است بسیار ایده آل نیست، در محیط سر و صدا، استفاده از هدفون بسیار روشن نیست، بسیاری از مردم عادت به تنظیم حجم، اجتناب ناپذیر است که عملکرد گوش باعث درجه های مختلف خسارت. علاوه بر این، هدفون های earplugs در خارج از کانال گوش قرار دارند، هدفون ها و گوش ها بسیار نزدیک نیستند، استفاده از این فرآیند آسان است برای ایجاد مشکل افتادن هدفون.

پس از حلق آویز در گوش بلوتوث گوشی

مزایا: از نقطه نظر عملی، نوع آویزان گوش و ترکیبی از نوع گوش، یک هدفون هدفون گوش در گوشه و نزدیک آن است، بنابراین اثر عایق صدا خوب است و با گوش آویزان است پوشیدن جامد تر، علاوه بر این، گوشواره ساختار غنی در معرض است همچنین می تواند خلق و خوی مصرف کننده را افزایش دهد

ضعف: اول از همه، امنیت اثرات صوتی خوب، راه رفتن در راه گوش دادن به آهنگ ها نمی تواند بیش از پیش جذاب باشد. ثانیا، مشکل تمیز کردن، اگر پلاگین گوش به طور منظم تمیز نباشد، پرورش تعداد زیادی از باکتری ها باعث ایجاد بیماری های مختلف گوش می شود؛ اگر شاخه های گوش ناپذیر باشند یا طراحی ارگونومیک گوشی ها غیر منطقی باشد، ورود و خروج مکرر گوش پلاکها می تواند به راحتی کانال گوش را خراشیده کند. علاوه بر این، گوشي نوع بلوتوث برای پوشاندن عینک مناسب نیست.

هدست بلوتوث

مزایا: هدست بلوتوث گوشواره تقریبا به گوش کاملا بسته است، هدفون در محیط خارجی عایق اثر سر و صدا خوب است، می تواند در گیاهان تولید سر و صدای بزرگ و محیط پر سر و صدا استفاده می شود، به دلیل لباس بدون گوش، به طوری که تقریبا هیچ کانال گوش آسیب های گوشه گوش، آسیب های آسیب دیده به گوش، کوچکترین است.

معایب: با توجه به انسداد مؤثر سر و صدای محیط خارجی، امنیت گوشی های بلوتوث ضعیف است، به خصوص در زمینه ترافیک سنگین ناامن است، و گوشی های خود سنگین وزن، بزرگتر، حمل بسیار ناخوشایند، در عملکرد ضد آب کافی نیست ، مناسب برای ورزش و استفاده از سفر نیست.

خلاصه:

مهم نیست چه نوع سایش، مزایا و معایب آنها را دارد و مصرف کنندگان برای خرید هدفون استفاده می کنند و از صحنه استفاده نمی کنند، بنابراین مصرف کنندگان با توجه به نیاز به انتخاب گوشی های خود، مهمترین هستند، البته مناسب است بهترین!