صفحه اصلی > اخبار > محتوای
مزایای هدفون بی سیم گوشی
Jul 11, 2017

مزایای یک هدفون بی سیم گوشی

از طریق کار مشغول به کار با افزایش فشار، ما از موسیقی در محیط استاتیک به عادت استفاده از پخش کننده قابل حمل برای آوردن موسیقی اطراف پیشرفت کرده ایم. قابل حمل عمومی از هدفون است، با این حال، نسبت به سخنرانان سنتی، هدفون ناشی از آسیب شنوایی اجتناب ناپذیر است.

به طور کلی، صدای صدای فراتر از حد شنوایی گوش انسان می تواند باعث آسیب شنوایی شود. برای "decibel" برای شناسایی، به سادگی گفت که صدا بیش از حد بزرگ است خوب نیست. گوشی های بی سیم به عنوان مثال، ما 60 درصد از حجم را در اتوبوس باز می کنیم تا به موسیقی گوش فرا دهد و در هنگام خواب در رختخواب برای شنیدن 60 درصد حجم موسیقی، احساس اندازه صدا بسیار متفاوت است. چرا به این دلیل که صدای محیط باعث می شود گوش ما 60٪ از حجم شبکه را "بسیار کوچک" احساس کند، اما خود موسیقی نه به این دلیل که شما فکر می کنید که کوچک واقعا کوچک است، آن را هدفمند یا 60٪ از صدای بلند، پس اگر ما حجم تا 50٪ یا حتی 60٪، هرچند این احساس به همان اندازه واضح است، گوشی های بی سیم، اما غشای تیپ پان ما تحریک زیادی است؟

ما میدانیم. هدفون ها معمولا به گوشی ها، گوش آویزان و نوع گوش سه نوع تقسیم می شوند که آسیب شنوایی کوچکترین نوع سر و گوش است. مزایای هدفون های گوش داخلی به کانال گوش نزدیک است، که می تواند به همان اندازه که ممکن است منحرف شود سر و صدای خارجی، سر و صدای محیط را تا آنجا که ممکن است، گوشواره های بی سیم، اما از لحاظ صدا در گوش کلی نمی تواند بهبود یابد، و واقعا می تواند صدای واقعی از هدفون در گوش را بازگرداند قیمت گران قیمت عجیب و غریب است. اگر چه این گوشی ها دارای مزایای کوچک و قابل حمل نیست، اما در قیمت و صدا بیش از گوش هدفون گوش. در همان زمان،

به عنوان مثال، در زمینه صدا، اثر سر گوش سبک بسیار واضح است، ساخت یک میدان صوتی کامل، گوش بهترین صحنه صدا، اما همچنین بیش از یک هزار دلار یا گوشی های مختلف است غیر ممکن است. برای فرکانس پایین همان است، یک سخنران خوب شنید مردم می دانند که بخش قابل توجهی از فرکانس پایین احساسات بدن است، به جای گوش، بنابراین این سر نمی تواند انجام حتی واقعی ترین، گوش بیشتر است نه به . بنابراین، با در نظر گرفتن سلامتی، قیمت و اثرات صدا از بسیاری از عوامل، من فکر می کنم بهتر است به پوشیدن یک گوشی.