صفحه اصلی > اخبار > محتوای
به شما آموزش می دهد که از کدام گوشی های بلوتوث ورزشی انتخاب کنید!
Oct 23, 2017

در سال های اخیر، علاوه بر رقص مربع کشور، ورزش تناسب اندام تبدیل شده است روند، با تلفن های ورزشی بلوتوث متفرقه نیز به طور نامحدود محبوب محبوب. با توجه به تعداد زیادی از محصولات و مارک های بلوتوث موجود در بازار، من اعتقاد دارم که بسیاری از دوستانم کمی برای این احساس دشوار هستند. برای این مشکلات مصرف کننده، کارکنان فنی به برخی مهارت های انتخابی تان آموزش می دهند، بنابراین شما خرید گوشی های ورزشی بلوتوث دیگر گیج نمی شوید.

1. نور و آسان حمل

ورزش، بدنه دستگاه کمتر از آن است که بهتر باشد، به طوری که هیچ احساس ناخوشایند، به منظور اجازه دادن به کاربران بیشتر از خلاص شدن از کابل کابل در طول حرکت، برخی از تولید کنندگان گوشی ساخته شده است کابل گوشی بدون حرکت بلوتوث گوشی،

2. راحت و راحت پوشیدن

داشتن حرکت قوی و راحت نیز بسیار مهم است، اگر حرکت قطره ناگهانی در گوشی، ریتم حرکت را مختل کند، گوشی های هوشمند را جدی می گیرند، چنین چیزهایی اتفاق می افتد، فکر می کنم این چیزی است که سقوط می کند. علاوه بر این، در صورتی که این مواد درست نیست و طراحی نامناسب است، به راحتی به هدفون هایی که ناخوشایند می پوشند، پوشانده می شود، ممکن است باعث درد گوش شود. بنابراین، در خرید، سعی کنید به استفاده از گوشی های بلوتوث ورزش راحت بپوشانید.

3. دست زدن راحت

طراحی دکمه های گوشی غیر منطقی است، با کلمات آشنا نیست ممکن است اشتباه باشد. گاهی اوقات لازم است عملیات را از بین ببریم، بسیار ناراحت کننده خواهد بود. به خصوص در جریان حرکت، اگر تماس های دریافتی، استفاده از هدفون های ناراحت کننده خیلی تحریک پذیر است، اما در سال های اخیر، با توسعه فن آوری، این بسیار بهبود یافته است.

4. آب و عرق

جنبش بدن ناگزیر عرق می شود و عرق در بسیاری از مواد تشکیل دهنده در گوشی آسیب دیده است، بنابراین، هدفون ورزشی ضد آب، عملکرد ضد عرق نیز بسیار مهم است، در غیر این صورت عرق به اجزای آسیب دیده گوش و بنابراین در گوشی تاثیر می گذارد عملکرد البته برای حرکت کلی گوشی های بلوتوث خوب نیست، لازم نیست که بتوانید نیازهای شنا را برآورده کنید، اما رطوبت اولیه، چلپ چلوپ بسیار ضروری است.

5. استقامت ماندگار

طول عمر برای گوشی های بی سیم ضروری است، که به طور مستقیم بر تجربه کاربر خوب و بد تاثیر می گذارد. عمر باتری طولانی تر می تواند مدت زمان مشخصی را برای کاهش تعداد اتهامات تضمین کند و عمر باتری آن کمتر هزینه می شود، مردم بسیار ناراحت کننده هستند. در حال حاضر، تولیدکنندگان گوشیها عمدتا از طریق استفاده از تراشههای کم قدرت، باتری بزرگ و غیره برای گسترش عمر گوشیها، به این ترتیب مصرفکنندگان در خرید گوشیهای بلوتوث، اگر دنبال پیگیری طولانی مدت برای استفاده باشند، باید تلاش کنند بلندگوی بلندگوی بلوتوث طول عمر را انتخاب کنید.

6. کاهش اثر کاهش نویز

در بسیاری از مراکز ورزشی، مشکل صدای خارجی به طور طبیعی اجتناب ناپذیر است، به ویژه در سالن ورزشی حرفه ای، ورزشگاه برای پخش موسیقی پر سر و صدا، تجهیزات، صدای، به طور جدی روی حالت تناسب اندام تاثیر می گذارد. بنابراین، ما انتخاب می کنیم که گوشی های بلوتوث را، اگر معمولا در سالن های ورزشی و دیگر مکان های ورزشی، حرکت می کنیم، سپس جلوه های صوتی بهتر را انتخاب کنید. هدفون نیز بسیار ضروری است. اما در ورزش در فضای باز توصیه نمی شود که یک اثر قوی سر و صدا از هدفون های ورزشی را انتخاب کنید، مهم تر از همه، ایمنی روند حرکت است.

به طور کلی، مصرف کنندگان در خرید هدفون باید بر اساس استفاده از انتخاب، بدون توجه به نوع گوشی های ورزشی بلوتوث، برای پاسخگویی به نیازهای خود مهم ترین، لازم نیست به دنبال کالاهای بزرگ، برخی از مقرون به صرفه از ورزش هدفون ها نیز بسیار مناسب انتخاب هستند، پس از همه، برای اکثر علاقه مندان به ورزش، نیازی به ویژگی های بسیار پیچیده ای ندارند.