صفحه اصلی > اخبار > محتوای
گوشی های بلوتوث مغناطیسی در گوش استفاده از فاصله: نه تنها به هدست بستگی دارد
May 27, 2017

هدست بلوتوث مغناطیسی در گوش بلوتوث تکنولوژی بلوتوثی است که در هدفونهای handsfree استفاده می شود، به طوری که کاربران می توانند از سیم کشی آزار دهنده جلوگیری کنند، به راحتی به راحتی می توانند با روش های مختلف تماس بگیرند. از زمان ظهور هدست بلوتوثی گوش، فعالیت کسب و کار برای افزایش کارآیی یک ابزار خوب بوده است.

گوشی بلوتوث مغناطیسی در گوش بلوتوث مشخصات فنی بی سیم کم هزینه و با ظرفیت بالا در کوتاهترین زمان ممکن است. نوت بوک بلوتوث، عملکرد بی سیم بلوتوث از کامپیوتر نوت بوک است. بلوتوث این نام یک افسانه آن وجود دارد؟ قرن دهم هجری قمری، هژمونی شاهزادگان نوردیک، پادشاه دانمارک پیشتر، در تلاش های خستگی ناپذیر خود، جنگ خونین متوقف شد، احزاب بر روی میز مذاکره نشستند. از طریق ارتباط، شاهزاده هایی که وانمود می کنند دوست هستند. به عنوان پادشاه دانمارک دوست دارم به خوردن آبی آلو، به طوری که دندان رنگ آبی رنگ است، به نام پادشاه بلوتوث، بنابراین، بلوتوث مترادف ارتباط است. هزار سال بعد، زمانی که استاندارد جدید ارتباطات بی سیم معرفی شد، مردم از آن برای نامگذاری با بلوتوث استفاده می کنند. در سال 1995، اریکسون اولین مفهوم بلوتوث را پیشنهاد کرد. مشخصات بلوتوث با استفاده از باند فرکانس مایکروویو، نرخ انتقال 1M بایت در ثانیه، فاصله حداکثر انتقال 10 متر، با افزایش قدرت انتقال می تواند به 100 متر برسد. فن آوری بلوتوث در سراسر جهان باز است، با سازگاری خوب در سراسر جهان، جهان را می توان با استفاده از کم هزینه بی سیم شبکه بلوتوث.

گوشی های بلوتوث مغناطیسی در گوش گوشی از فاصله استفاده می کند: نه تنها به هدست بستگی دارد

گوش یکی دیگر از نکات مهم هدست بلوتوث، فاصله انتقال است که هیچ ارتباطی با نسخه بلوتوث ندارد، اما به PowerClass فن آوری بلوتوث بستگی دارد. اکثر تلفن های همراه و دستگاه های تلفن همراه از PowerClass2، فاصله انتقال استاندارد 10 متر استفاده می کنند؛ و ارتقاء PowerClass1 فاصله انتقال تا 100 متر است، هر دو نسخه پشتیبانی از پروتکل انتقال استریو A2DP، می توانند با هدفون های استریو ارتباط برقرار کنند. به طور کلی، فاصله بین گوشی و مغناطیسی در گوشهای بلوتوث گوش خیلی دور نیست، اگر در وسط یک مانع بزرگ وجود نداشته باشد، در 7 متر کیفیت انتقال بسیار خوب است، بیش از 8 متر نقطه توقف است! بیش از 10 متری بین دستگاه های بلوتوث اتصال را از دست خواهد داد.

گوشی های مغناطیسی در گوش های بلوتوث با توجه به استفاده واقعی از احساس، تلفن و مغناطیسی در گوش گوشی های بلوتوث از راه دور، و سر و صدا تماس متناسب است؛ علاوه بر این، استفاده از هدست بلوتوث گوشواره استریو برای لذت بردن از موسیقی، بیش از حد دور از تلفن نیست، یا مستعد ابتلا به پدیده متناوب است. بسیاری از مصرف کنندگان در هر زمان برای هدایت گوش هدفون بلوتوث آویزان در گوش، به طوری که شکل شرایط اساسی می شود؛ و شکل هر گوشه شخص قبل از خرید، قبل از خرید متفاوت است و سعی دارد راحت بپوشد و سپس تصمیم به خرید می گیرد؛ از مردم نیاز به توجه به بسیاری از گوش نوع بلوتوث هدست بخشی از گوش و عینک خواهد شد بخشی از درگیری، مطمئن باشید که برای آزمایش بعد از گروه می دانیم.