صفحه اصلی > اخبار > محتوای
گوشواره های بلوتوث گوش داخلی از سر و صدای خارجی به موسیقی کاهش می یابد
Aug 23, 2017

هدفون بلوتوث در گوش، که همچنین به عنوان گوشواره کانال گوش، earplugs گوش، و یا گوش صاحبان گوش می شود، یک هدست است که در اندام های شنوایی انسان استفاده می شود و با توجه به طراحی آنها، در هنگام استفاده از کانال گوش کاربر، مهر و موم می کند.

هدست بلوتوث درون گوش مبتنی بر هدفون های معمولی است، با پلاگین جلیلی به کانال گوش، شدت هوای بهتر، عملکرد هدفون را افزایش می دهد، می تواند سر و صدای خارجی را در تداخل موسیقی کاهش دهد، نشت را کاهش دهد، فرکانس پایین را افزایش دهد بافت و احساس احساس.

هدست بلوتوث درون گوش در هدفون های معمولی براساس پلاگین جیلیال به کانال گوش، عایق بهتر را دریافت کنید.

عملکرد هدفون بسیار افزایش یافته است، این مهر و موم فراهم می کند طیف گسترده ای از دو توابع:

(1) برای کاهش سر و صدای خارجی در تداخل موسیقی.

(2) برای ارائه یک محیط بسته، به شدت کاهش نشت صدا. از نقطه نظر عملی - در یک محیط پر سر و صدا؛ می تواند حجم نسبتا کم را بدون تأثیر بر موسیقی موسیقی مورد استفاده قرار دهد.

(2) a: افزایش بافت فرکانس پایین و حس مقدار؛ ب: افزایش کارایی جزئیات موسیقی از این هدفون ها با پلاگین گوش به سمت گوشه ای از نیمه اول متصل می شود، بنابراین ایجاد یک محیط شنیداری مهر و موم شده است. و بسیاری از هدفون های بلوتوثی با کیفیت بالا در گوش داخلی حتی می توانند گوشه گوشه را برای مشتریان فراهم کنند تا بهترین آسایش و عایق صدا را ارائه دهند. هدفون در هدفون های معمولی بر اساس پلاگین جلدی به کانال گوش، عایق بهتر می شود.

در مقایسه با هدست بلوتوث گوش سبک، اگر چه هدفون های کاهش سر و صدای فعال در اندازه های بزرگتر، اما هنوز اثر کاهش سر و صدای بهتر را ارائه نمی دهد. و مردم اغلب فکر می کنند که بسیاری از کیفیت صدای هدفون بدون سر و صدا حداقل شمارش دوم (و شما در مقایسه با قیمت آن را پرداخت می کنید). در مقابل، هدفون بلوتوث درون گوش کوچکتر است و کیفیت صدا را فدا نمی کند.

هدفونهای نوع گوش معمولا می توانند سه نوع هدست را مشاهده کنند: مجموعه های پلاستیکی نرم (همچنین به عنوان "کلاه"، نوع "محافظ"، اغلب از سیلیکون و پلی وینیل کلرید ساخته می شوند)، مجموعه های اسفنجی، و سرامیک سفارشی، اکریلیک سخت همچنین فیلم پلاستیکی نرم و سخت / نرم را دارد اما بسیار رایج نیست). کدام است که به دو نسخه از مجموعه های پلاستیکی نرم تقسیم می شود: به طور کلی و اندازه های مختلف. گوشواره های هدفمند، مانند مجموعه های سه بعدی ویژه صدا و برخی از دو مجموعه، که به کاربر اجازه می دهد تا عمق ورودی را به کانال گوش انتخاب کنید، که عموما برای تقویت عایق صدا عمیق تر است (این روش نیز در نظر گرفته شده "بدن خارجی" راه قوی برای پوشیدن). اندازه های مختلف گوشواره ها، مانند گوشواره های نرم Shure، دارای سه اندازه هستند: ترومپت، متوسط ​​و بزرگ. این کاربر با توجه به راحتی آنها وقتی که به خوبی پوشیده می شود، این هدست ها را انتخاب می کند.