صفحه اصلی > اخبار > محتوای
هدفون بلوتوث درون گوش باعث کاهش میزان نویز می شود
Sep 12, 2017

من اعتقاد دارم که بسیاری از دوستان در خرید هدست بلوتوث زمانی که سبک های مختلف گیج و ناهموار هستند، و سپس چگونه به پوشیدن راه درست است، برای علاقه مندان به ورزش، در پایان خوب یا گوش بلوتوث هدست خوب است. نوع آویزان گوش و گوش عمدتا بر اساس وضعیت واقعی خود است تا انتخاب لباس.

1، اگر گوشی کلمات زیادی نداشته باشد و چشمان شما را نداشته باشد، می توانید لباس های بلوتوثی را بپوشید. نوع آویزان گوش به طور کلی می تواند راحت آویز گوش را تنظیم کند، سایش طولانی باعث درد نمی شود، حتی اگر تمرین طولانی نمی کند، بنابراین شما از ورزش لذت می برید!

هدست بلوتوث 2 گوشه ای، بدون توجه به پوشیدن چشمان خود، مناسب برای پوشیدن است، بر روی عینک های لباس پوشیدن تاثیر نمی گذارد، حتی اگر تلفن نیز می تواند این بلوتوث را بیش از اندازه پوشانده باشد، نسبتا گوش گوشه نسبت به گوش آویزان راحت تر. اثر سر و صدا هدست بلوتوث بهتر است، و اثر استتوسکوپ بسیار عالی است، صدای خارج را ضعیف می کند، وقتی هنگام استفاده از گوش در فضای باز توصیه نمی شود، سقوط کند.

علاوه بر این، شما باید کیفیت صدای خود را درک کنید یا بهتر است به میزان بیت آهنگ خود و توانایی پخش رمزگذار برای تعیین تجهیزات و نحوه گوش دادن به کیفیت صدا به عنوان هدفون بستگی داشته باشید. فقط می تواند توانایی خود را در محدوده تنها میکروفون داشته باشد، توصیه می شود که سعی کنید موسیقی رمزگذاری شده بدون رمزگذاری را دانلود کنید.

در حقیقت، هدست استریو بلوتوث نیز گوشواره، هدفون و دیگر اشکال دارد، اما طرح کابل را لغو کرده است، استفاده از عملکرد بی سیم بلوتوث برای انتقال صوت. به طور نسبی، انتقال بی سیم قطعا موجب کاهش کیفیت صدا خواهد شد، برای علاقه مندان مناسب نیست. اما برای رفت و آمد روزانه، ورزش در فضای باز و سایر صحنه ها، هدست بلوتوث به وضوح مزایا، دیگر نمی شود کابل اتصال. هدفون های ضربان قلب LG مشابه مانند جنبش یکپارچه، مدل های سنسور ضربان قلب، اجازه می دهد تا کاربران لباس ورزشی و ساعتهای کمتری بپوشند، بلکه ارزش توجه به نوع جدیدی از محصول را نیز دارند.