صفحه اصلی > اخبار > محتوای
سلامت و ایمن بودن برای استفاده از گوشی های بی سیم
Jul 11, 2017

چقدر سالم و امن برای استفاده از گوشی های بی سیم

برای تلفن های بی سیم شنیدن این مشکل آسیب می رساند، دوستان زیادی برای یک بحث طولانی مدت وجود داشته اند، اما در حال حاضر به نظر می رسد که یک پاسخ بسیار واضح برای توضیح اینکه آیا این واقعا صدمه به شنوایی، پس از همه ما هنوز در اطراف چنین موردی نیستیم. از راحتی مثبت، این بهتر است. اما متاسفانه پزشکان معتقدند که گوشی های بی سیم واقعا شنوایی دارند.

گوشی های بی سیم استفاده از مسائل ایمنی را نمی توان نادیده گرفت

به یاد داشته باشید که در سال 2009، ما مصاحبه منحصر به فرد با پروفسور Tongren بیمارستان، گوشی های بی سیم که مشکلات ما را تایید کرده بود. گوشی های بی سیم مطمئن هستند که آسیب شنوایی را از بین می برند و آسیب دائمی غیر قابل برگشت است. به عبارت دیگر، هنگامی که گوشی های بی سیم آسیب شنوایی، دشوار است برای بهبود.

اما چرا ما یک گوشی بی سیم نداریم؟ پروفسور در مورد دو مورد صحبت کرد، فقط برای دیدار با این دو نقطه زمانی که گوشی های بی سیم باعث آسیب به شنوایی شود. یک زمان طولانی است، دوم حجم زیادی است، گوشی های بی سیم تنها در مدت زمان طولانی، حجم زیادی از موسیقی برای گوش دادن به مورد، باعث آسیب به گوش شنوایی می شود.

به طور خلاصه، ما باید از آسیب شنوایی جلوگیری کنیم بسیار ساده است. یکی دیگر برای گوش دادن به موسیقی چندان طول نخواهد گذاشت، و دوم اینکه حجم زیاد نیست. برخی از کاربران جوان به دنبال احساس هیجان، به ویژه حجم گوشی های بی سیم به بزرگ، نمی دانند که آسیب به گوش بسیار بزرگ است. گوشی های بی سیم ما توصیه نمی کنیم که این روش را برای یک زمان سریع استفاده کنیم.