صفحه اصلی > اخبار > محتوای
اتصال بلوتوث هدست
Jun 14, 2017

گوشی بلوتوث جفت شدن

بسیاری از مصرف کنندگان یک گوشی بلوتوثی را خریداری می کنند که احتمالا با آن مواجه می شود، هیچ راهی برای تلفن و گوشی های بلوتوث همراه نیست، البته نمی توان از تلفن های بلوتوث برای برقراری تماس استفاده کرد. در واقع، گوشی های بلوتوث و جفت شدن تلفن همراه بسیار ساده هستند، تا زمانی که روش های زیر، اساسا بتوانند موفقیت را تضمین کنند. اول از همه، لطفا قرار دهید گوشی های بلوتوث پر است، هدست قدرت کافی نیست به طور معمول استفاده نمی شود؛ این ساده است، اما بسیاری از مشتاقان برای آزمایش مصرف کنندگان نادیده گرفته شده و حتی اغلب فکر می کردند که هدست شکسته شده است.

عملکرد بلوتوث گوشی روشن است، سپس روی یک آیکون بلوتوث نمایش داده می شود. هنگامی که باز شدن کامل است، تلفن از شما خواسته تا جستجو کند

دستگاه بلوتوث، "بله" را انتخاب کنید. در عین حال دکمه روشن / خاموش در بالای گوشی های بلوتوث را فشار دهید تا نشانگر کار در بالای گوشی های بلوتوث روشن باشد. جستجوی تلفن همراه به گوشی های بلوتوث، چند ثانیه از روی صفحه نمایش وجود خواهد داشت اما هنوز بی حرکت است، بالا نشان می دهد برای پیدا کردن دستگاه بلوتوث؛ لطفا صبر کنید صبر کنید تا گوشی به درستی نام و مدل گوشی های بلوتوث را نمایش دهد و سپس "دستگاه تطبیق دهنده" را انتخاب کنید. در این زمان، گوشی یک صفحه سریع برای شما فراهم می کند که به طور کلی می توانید کد مربوطه را وارد کنید گوشی های بلوتوث مطابق با کد "0000" یا "1234" است، کد مربوطه خاص، لطفا به کتابچه راهنمای مراجعه کنید. پس از جفت شدن کامل، می توانید از گوشی های بلوتوث برای پاسخ دادن به تماس استفاده کنید. دفعه بعد که آیا برای خاموش کردن گوشی یا بلوتوث گوشی، سپس آن را باز کنید فقط نیاز به باز کردن عملکرد بلوتوث، برخی از تلفن های همراه وجود دارد که نیاز به یک دکمه را فشار دهید.