صفحه اصلی > اخبار > محتوای
گوشی های بلوتوث OEM / ODM تولید تفاوت!
Oct 30, 2017

تولید کننده OEM یا OEM بر این باور است که بسیاری از مردم شنیده اند، بسیاری از تولید کنندگان بلوتوث هدست نیز ادعا می کنند برای ارائه خدمات تولید OEM / ODM، امروز من به شما علم محبوب تحت تولید OEM و تفاوت تولید تولید، برای کسانی که سرمایه بسیار قوی نیست ، اما همچنین می خواهید برای وارد شدن به صنعت گوشی بلوتوث، برای درک آنها، ممکن است به انتخاب شما مفید باشد.

تولید کننده اصلی تولید کنندگان تجهیزات اصلی به زبان انگلیسی است، معنای اصلی مالک صاحب بر روی تحقیق و توسعه و فروش، بلوتوث تولید محصولات را از طریق سفارش قرارداد از سوی تولید کنندگان مشابه تولید محصولات مشابه هدایت می کند. پس از خرید محصول برای خرید، و به طور مستقیم به علامت تجاری مارک تجاری خود را. این نوع از دیگران را وادار به تولید راه حل همکاری OEM، معمولا به عنوان تولید و یا تولید OEM شناخته می شود، انجام کار پردازش از تولید کنندگان به عنوان OEM شناخته می شود، این نوع تولید در اولین محبوب در اروپا و ایالات متحده و دیگر کشورهای توسعه یافته گوشی های بلوتوث در پایان قرن گذشته در شهرهای بازدارنده ساحلی سرزمین اصلی غرق شدند.

ODM مخفف سازنده طراحی انگلیسی انگلیسی است. پس از طراحی یک محصول، توسط سایر شرکت های فانتزی، به تولید کننده اشاره می کند، نیازمند قرار دادن نام تجاری دوم برای تولید، یا کمی تغییر طراحی برای تولید. برای انجام طراحی، تولید کننده های کسب و کار تولید کننده گوشی بلوتوث به عنوان تولید کنندگان ODM شناخته می شوند. پیشنهاد محصول طراحی شده توسط سازنده را می توان خریداری یا خریداری کرد به نحوی که به صاحب نام تجاری ارائه می شود.

به طور خلاصه، مدل کسب و کار OEM محصولات طراحی من به شما کمک می کند تا من تولید کنید. گوشی های بلوتوث مدل کسب و کار ODM فانتزی است که شما محصولات را طراحی می کنید و برای تولید آرم های لوگو به من نیاز دارید. این دو روش دارای ویژگی های خاص خود هستند و همچنین توسط بسیاری از شرکت های بزرگ و شرکت های کوچک و متوسط ​​استفاده می شود.