صفحه اصلی > اخبار > محتوای
گوشی های بلوتوث چگونه برای اتصال گوشی؟
Jul 24, 2017

گوشی بلوتوث نحوه اتصال گوشی

1، در شرایط عادی، گوشی های بلوتوث را در حالت زوج، فقط نیاز به پایین نگه داشتن دکمه بوت برای 10 ثانیه یا از دست ندهید، هدست از سوئیچ قدرت به حالت جفت تبدیل می شود، عملکرد هدست چراغ قرمز و آبی فلش حرکت (برخی از نور طولانی از یک رنگ است). و سپس از تلفن برای جستجوی دستگاه های بلوتوث استفاده کنید، می توانید هدفون های خود را پیدا کنید.

2، برخی از تنظیمات کارخانه هدست پیچیده تر است، برای اولین بار هدست را باز کنید، سپس دکمه +، - 10 ثانیه یا بیشتر را نگه دارید، سپس چراغ های قرمز و سبز چشمک می زنند، به طور متناوب، گوشی های بلوتوث، بنابراین شما می توانید از تلفن برای جستجو استفاده کنید برای دستگاه های بلوتوث. 36W در هدست پس از بوت، در حالی که دکمه بوت را نگه دارید و + 10 ثانیه یا بیشتر، مراحل دیگر همانند هدفون معمولی است.

3، هدست به زوج، تلفن برای جستجو برای دستگاه های بلوتوث، تلفن همراه به طور کلی با حدود 5 ثانیه برای جستجو برای هدفون، و سپس تلفن را انتخاب کنید گوشی شما پیدا کردن دستگاه تلفن بلوتوث، تلفن از شما خواسته به وارد کردن رمز عبور . اکثر رمز عبور تلفن 0000 یا 1234 است، اما تولید کنندگان فردی که در راهنمای هدست شما تنظیم شده اند، یک رکورد دقیق دارند.

4، زمانی که گوشی به هدست هدایت می کند و همچنین به درستی رمز عبور را وارد کنید، نه اینکه گوشی شما می تواند از گوشی های بلوتوث برای جواب دادن به تلفن استفاده کند. در حال حاضر بسیاری از تلفن های همراه در دستگاه بلوتوث پس از نیاز به اتصال با هدست، اگر تلفن شما در ارتباط با هدست تنظیم نشده است، و یا نمی تواند به تلفن پاسخ دهد. البته، برخی از تلفن های همراه به شما برای اتصال هدست، گوشی های بلوتوث نیاز ندارند و تا زمانی که مسابقه موفق باشد، گوشی به هدفون متصل شده بسیار هوشمند است.

یک راه دیگر:

تلفن برای باز کردن برنامه بلوتوث، انتخاب - تجهیزات مسابقه - گزینه ها - جفت جدید دستگاه - برای تعیین، در حالی که کلید هدست را برای مدت 5 ثانیه نگه دارید (در صورت خاموش بودن دستگاه هدفون)، هدست به زوج حالت، اگر هدفون های تلفن (اگر در همان زمان کد: 0000) برای اتصال هدست و تعیین دستگاه مجاز می تواند باشد.