صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای
موسیقی گوش دادن در حالی که ورزش انجام می شود چه چیزی برای بدن تاثیر می گذارد؟
Dec 08, 2017

56.jpg

اگر شما اغلب اجرا و تمرین می کنید، احساس فوق العاده ای خواهید داشت، مثل اینکه گوش دادن به موسیقی، شما می توانید طولانی تر و دورتر اجرا کنید. من به دقت چند روزی این روزها را برای ورزش در ورزشگاه یاد گرفتم، حتی اگر موزه موسیقی را پخش کند، هنوز بسیاری از مردم دوست دارند که هدفون ورزشی خود را بپوشند. با این حال، به عنوان آموزش خصوصی من با گوش دادن به موسیقی در هنگام ورزش موافق نیست، او فکر می کند که موسیقی غافلگیر شده است و همیشه نمی تواند فرکانس تنفس، وضعیت جسمی و حتی اثر ورزش او را احساس کند.


موسیقی در فرآیند در حال اجرا هر گونه اثر؟


گوش دادن به موسیقی می تواند موجب خستگی افراد شود


در مقدار مناسب ورزش، موسیقی می تواند خستگی ما را کاهش دهد و کارایی اعمال جسمی را افزایش دهد. هنگامی که موسیقی مغز انسان را از خارج تحریک می کند، برخی از سیگنال های بدن به مغز منتقل نمی شوند، مانند خستگی عضلات یا اندام. در این لحظه موسیقی به یک وسیله حواس پرتی کمک می کند تا حرکات خود را منحرف کند؛ به این معنی که موسیقی می تواند نور شما را اجرا کند و به راحتی اجرا شود.


چگونه می توان به موسیقی گوش کرد؟


یک روانشناس ورزشی در بریتانیا این آزمایش را دنبال کرده است. آنها 15 تن از نیمی از مردان آماتور را که نزدیک به آنها بودند، برای آزمایش 30 هفته ای دعوت کردند. دونده ها نیاز به یک سری آزمایش ها و تمرین هایی برای تکمیل یک مسیر 5 کیلومتری در باند 400 متری داشتند.


این یافته ها نشان می دهد که دونده هایی که به آهنگ های آهسته یا آهنگ های سریع گوش می دهند، به انتهای فاصله زمانی رسیدند، با میانگین 26 امتیاز و 26 دقیقه 5 ثانیه؛ و در صورت عدم گوش دادن به موسیقی، زمان ورود رسوای دونده 27 دقیقه و 19 ثانیه است. انتخاب موسیقی سبک تر مورد علاقه شما و سپس پخش آن در حالی که در حال اجرا است، می تواند میزان چربی شما را به میزان 20 درصد افزایش دهد زیرا موسیقی باعث خستگی، انرژی و افزایش سرعت حرکت شما می شود.3. گوش دادن به موسیقی می تواند زمان ورزش را افزایش دهد، بهبود استقامت


اگر به دنبال جنبش موسیقی ضرب و شتم، استقامت و کارآیی متابولیسم مردم بهبود یافته است، به بهبود عملکرد استقامتی هوازی کمک می کند. این به معنی افزایش زمان تمرین و افزایش استقامت شما با تقریبا شدت در حال اجرا است. محققان دریافته اند که ورزشکاران نخبه بلند پروازی معمولا 180 مرحله در دقیقه را انجام می دهند. بعضی از طرفداران به 180 تمرین در حال اجرا در موزیک در حال اجرا مشغول گوش دادن هستند.4. موسیقی همچنین می تواند جو را برای غلبه بر یکنواختی خستگی ایجاد کند


یکی از دلایل مهمتر اینکه چرا بسیاری از دونده ها در هنگام اجرای موسیقی گوش دادن به موسیقی را انتخاب می کنند این است که گوش دادن به موسیقی اغلب باعث می شود که ما بتوانیم اجرا کنیم

سریع تر و آسان تر این به این دلیل است که موسیقی می تواند به غلبه بر احساسات یکنواخت و خسته از الگوهای طولانی تک ورزش کمک کند. موسیقی می تواند شما را به بهترین حالت به سرعت به عنوان شما می توانید، گوش دادن به موسیقی بهترین زمانی که شما با استفاده از بخش های آشنا و آسان جاده ها. علاوه بر این. موسیقی همچنین می تواند تنش را کاهش دهد، به خصوص در دونده های ماراتن قبل از مسابقه، شما می توانید یک انگیزه بسیار خوب و تسکین عاطفی بازی کنید. در زندگی همه تحت فشار هستند. ما باید آنها را از طریق کانال های معقول بیرون کنیم. موسیقی و ورزش قطعا بهترین ترکیب این زمان در اطراف است.


که همه برای اجرای موسیقی مناسب است؟ پاسخ منفی است

1. دونده سختگیر گوش دادن به موسیقی ممکن است ریتم را مختل کند

موسیقی برای همه کار نمی کند در حالی که در حال اجرا، مرکز عصبی جنبش فرماندهی در حالت هیجان بود در حالی که سایر مراکز عصبی در حالت سرکوب بودند. در حالی که گوش دادن به هدفون در حالی که در حال اجرا است، حرکت حرکت مرکز عصبی را سرکوب می کند، برای رسیدن به اثر آموزش دشوار است. به طور کلی، یک دونده جدی (یک دونده که یک PB را تجسم می دهد یا در یک مسابقه شرکت می کند و غیره) بیشتر بر بازخورد بدن مانند تنفس و ضربان قلب تمرکز دارد. برای مثال، موسیقی می تواند ریتم اجرا را ناراحت کند، به عنوان مثال، ما به ندرت ورزشکاران سطح بالا را به گوش دادن به موسیقی در طول تمرینات طبیعی نگاه می کنیم، که حقیقت است.


رانندگان جاده برای گوش دادن به موسیقی مراقب باشید


در حالی که در حال اجرا در خارج از منزل، کنسرت نفس و پاهای خود را، همه بازخورد مهم از بدن در طول تمرین است. و پوشیدن هدفون نمیتواند وضعیت اطراف را بشنود، نمیتواند بداند آیا ماشین یا یک مرد پشت سر شما وجود دارد، بنابراین خیلی خطرناک است.


هر چیزی مثبت و منفی، گوش دادن به اجرا استثنا نیست.


Xiaobian فکر می کنم در یک مکان ویژه برای در حال اجرا، مانند ورزشگاه، پارک های مناسب، ورزشگاه، زمین بازی و محیط های امن دیگر، مانند گوش دادن به دونده هایی که می توانند مطمئن باشند که هدفون های پوشیدنی را اجرا می کنند. و خیابان ها، خیابان های این افراد اتومبیل های بیشتر و محیط پیچیده تر باید توجه بیشتری به شرایط جاده ها داشته باشند، ما باید ترافیک را مشاهده کنیم، بعضی از مردم باید بلافاصله از ماشین فرار کنند، از نظر امنیتی، مناسب برای پوشیدن هدفون مناسب نیست.


یکی دیگر از نکات بسیار مهم است، به ویژه زنان، که در آن مردم کمتر و یا بیشتر محصور هستند، در حالی که سعی کنید به هدفون گوش دادن به موسیقی گوش نکنید، مهمترین ایمنی است.


بنابراین، چگونه ما باید موسیقی در حال اجرا خود را انتخاب کنید؟


بخش بزرگی از احساس مثبت موسیقی در حال اجرا این است که شما موسیقی مناسب را انتخاب می کنید.


در مراحل اولیه اجرا، دونده می تواند برخی از آهنگ های سبک تر را انتخاب کند تا او شروع به پویایی کند. در محدوده متوسط، دونده باید آهنگ قطور موسیقی ریتمور را انتخاب کند تا سرعت خود را با سرعت ثابت نگه دارد. در پایان آخرین دونده باید اشعار را با کشش و غیره انتخاب کنید تا فقط استفاده شدید از گروه های عضلانی را راحت کنید.


چهار جنبه از یک آهنگ نفوذ خود را بر جنبش تعیین می کند: ریتم، لحن، متون فرهنگی و تبادل فرهنگی. هر دقیقه

موسیقی ضرب و شتم (BPM) بین 120-140 ورزش انتخاب است، زیرا این ریتم و ضربان قلب انسان همسان است. سرعت حرکت و ملودی موسیقی می تواند تمرین هوازی را که مورد نیاز 7٪ است کاهش دهد؛ حس قوی تشویق موسیقی به عملکرد خستگی تجزیه می شود که می تواند استقامت ورزشکار را 15٪ افزایش دهد.


تحقیقات نشان می دهد که گوش دادن به موسیقی در حالی که ورزش می تواند تنظیم و حفظ سرعت ورزش کمک کند. در این مطالعه، مردم در حال تمرین دادن به موسیقی با استفاده از هدفون ورزشی بلوتوث بودند. در نتیجه، آنها دریافتند که فعالیت بدنی آنها تا حد زیادی بهبود یافته است. آنها میانگین میانگین تمرینات 261.1 دقیقه در هفته را به طور متوسط ​​انجام دادند. بنابراین یک هدست بلوتوث ورزشی مناسب کلاس نه تنها شریک خوبی در هنگام تمرین است و یا به شما کمک می کند تا به سرعت وزن کم، کمک خوبی داشته باشید.

7.jpg


566.jpg